GENÇ GİRİŞİMCİ ÖRNEK ROL MODEL | HDU | MEDİA

GENÇ GİRİŞİMCİ ÖRNEK ROL MODEL

GENÇ GİRİŞİMCİ ÖRNEK ROL MODEL

Hacı Deniz Ünal kısa, uzun zamanda yol aldı.

Konya’nın Ereğli ilçesinde Web tasarım, Sosyal Medya Yönetimi, Promosyon Ürünleri ve Dijital baskı faaliyetlerini sürdürmekle, işletmesinde genç girişimcilik örneğini sergileyen Hacı Deniz Ünal, sadece Ereğli’ye değil, Konya ve İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye ve Yurt dışına da hizmet veriyor.


1997 yılında Konya’nın Karapınar ilçesine dünyaya gelen ve genç girişimci, mesleğindeki süreci anlatan Hacı Deniz Ünal; öğrenim hayatından sonra saha pazarlamasıyla başladığı iş hayatını, yazılım şirketleri ile sürdürdüğünü ifade etti.


Saha pazarlaması çalışmalarının ardından yazılım şirketlerinde çalışmaya devam ettiğini belirten Ünal, “Yazılım şirketlerindeki çalışmalarımın ardından 2022 yılında kurduğum Ereğli merkezli HDU Media isimli şirketimde, Konya başta olmak üzere tüm ülke geneli ve yurtdışında hizmetlerimi eksiksiz veriyorum. Önümüzdeki yıllarda çalışma alanlarımızı genişleterek hizmet vermeyi planlıyorum” dedi.


İş çevresindeki saygın ve sevilen kişiliğinin yanısıra işine ve müşterilerine karşı sergilediği davranışları ile de adeta "Genç Girişici Rol Modeli" olma yolunda dikkatleri üzerine toplayan Deniz'in hayallerinin dağlardan büyük olduğu yorumları yapılmakta."